Tuesday, May 12, 2015

Võistluspaus...

Kafky võistlustel
Meil on nüüd Olliga võistluspaus :) Kui kaua? Nii kaua kui ma vastu pean :D Ei klapi meil see
koostöö võistlustel. Samas minu ootused järjest kasvavad. Iga väiksemgi viga lööb kohe rivist välja ja edasine jooks ei klapi ja tuju on halb. See aga pole Olli suhtes õiglane... Mul nüüd tulevad eksamid ja arvestused kah ;) peab nendeks õppima. Kogu semester on möödunud väga lõbusalt trenniplatsil :). Nüüd tuleb ennast kokku võtta ja õppima hakata.
Enne aga 3 võistluse videod.
01.05.15 2 agility rada. Esimene rada oli väga väga ilus. Olli oli ilusti keskendunud ja tundus, et kas tõesti?? Aga ei :D Mul oli vaja ikka valida teine juhtimisvõte ja rada ära rikkuda. Nojah, oleme ikka paras tiim Olliga. Teisel rajal lollitas Olli ikka kogu raha eest. Hüppas nähtamatuid tõkkeid ja ei keskendunud üldse. Lõpetuseks kukkus vaesekene veel poomilt kah alla :( Ma sain südamerabanduse. Õnneks jäi Olli täiesti terveks. Ei tea küll kuidas tal see õnnestus- ju on tal väga hea kaitseingel.
Minu jaoks on aga täielik müstika kui erinev koer mul 2 rajal oli, kuigi soojenduse rutiin oli mõlemal korral sama. Esimesel rajal super keskendunud koer, teisel rajal hullunud Aussi.


03,05,15 Võistlused Inge ja Monikaga! Nii tore oli :) Rajad läksid kah samamoodi lõbusalt 3x DISQ. Lihtsalt nii lollid vead. Aga super ilus poom! Ja kuna viimasel rajal polnud Olli lemmik takistust poomi, siis ta otsustas selle ise kiigest teha :D Eelmine võistlus sai ju nähtamatuid tõkkeid hüpatud, asi siis nüüd kiigest poom teha :D


08.05.15 Open agility, A1 eksam ja Open jumping. Appi kuidas mulle open radadega võistlused ei meedi. Me ei saa A1 radadegagi hakkama ja siis jookse open radadel võidu A3 koertega? Open jumping DSQ. A1 rajal otsustasin Ollilt kiigel püsimise eest kiita- saime selle eest DSQ-i. Enne muidugi kogusime rohkelt vigu ka :) Open Agility DSQ. Ei midagi ilusat. Poomiga võib mõlemal rajal rahule jääda.

Nüüd aga võistluspaus- mõtleme elu üle järele ja proovime koostöö sujuma saada :)


No comments: